Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

07.12.2019, 12:27
Příprava U19: Meteor Praha - VOŠ a SOŠ Roudnice 4:0. VOŠ a SOŠ Rce U17 - Teplice U15 4:3 (Škoda, Kafka, Folk, Kokeš). 

 

30.11.2019, 16:26
Mezinárodní halový turnaj U10 v Rci: 1. Borea Dresden, 2. Kladno, 3. Roudnice, 4. Brozany, 5. Ústí, 6. Ruzyně, 7. FA Bohemians/Velvary, 8. Lovosice.    

 

29.11.2019, 11:03
V sobotu 30. 11. pořádá SK Roudnice v hale Pod lipou mezinárodní halový turnaj ktg. U10 (od 9 - 14:30).

 

23.11.2019, 17:59
I. A: Roudnice - Bílina 0:4 (0:2). Branky: Iljazi 2 (jedna z pen.),Tůma, Baran, ČK Matuszewski (Rce).

 

17.11.2019, 17:12
Divize U19: VOŠ a SOŠ Rce - Ústí B 3:0 (Čada 2, Krčmář). Divize U17: VOŠ a SOŠ Rce - Ústí B 5:3 (Trejbal, Betka, Kliment, Dobiáš, Malý - Zápotocký 2, Štengel). 

 

17.11.2019, 12:29
KP: VOS a SOŠ Rce B - Žatec 5:4 (Šebek 5 - Škarda 3, Klocperk).

 

16.11.2019, 21:46
I. A: Klášterec - Roudnice 5:0 (Mařík 3, Hradecký, Bauer).

 

10.11.2019, 20:03
Divize U19: K. Vary - VOŠ a SOŠ Rce 2:0 (Zedníček, Gabriel). Divize U17: K: Vary - VOŠ a SOŠ Rce 1:6 (Chyla - Alberovský 2, Kliment 2, Dobiáš, Škoda). KP dorostu: Lovosice - VOŠ a SOŠ Rce B 7:1 (Svoboda 2, Oncirk 2, Vlašič, Zuch, Pokorný - Skokan).

 

09.11.2019, 16:22
I. A třída: Roudnice - Proboštov 3:2 np (Slavíček, Šeba z pen. - Beran, Hlavačka).

 

03.11.2019, 15:59
I. A: Rce - Spořice 2:1 np (Šeba - Šmok).

 

03.11.2019, 15:49
Liga U13: Háje Jižní Město - Rce 5:8 (Hubený 3, Dvořák, Šafr, Mikas, L. Malina, Kubalík). Liga U12: Háje Jižní Město - Rce 5:12 (Rážek 3, Adelt 2, Hlaváček 2, Nepovím, Král, Arazim, Štefl, Vondráček).

 

02.11.2019, 13:51
Divize U15: K. Vary - Rce 6:0 (Šaláta 3, Šorič 2, Kanický). Divize U14: K. Vary - Rce 1:0 (Holub).

 

02.11.2019, 13:48
KP dorostu: VOŠ a SOŠ Rce B - Strupčice 2:3 (Kafka, Kliment - Uhlíř 3).

 

02.11.2019, 13:47
Divize U19: Teplice B - VOŠ a SOŠ Rce 2:0 (Vachoušek, Dolechek). Divize U17: Teplice B - VOŠ a SOŠ Rce 7:0 (Život 3, Skurovec 2, Kříž, Jungmann). 

 

27.10.2019, 16:19
IV. třída: Rce B - Vrbice/Vetlá 9:0 (Čada 5, Ouzký 2, Job, Hrebinka).

 

27.10.2019, 13:53
Divize U14: Rce - Neratovice/Byškovice 5:2 (Krahula, Horáček, Hubený, Macek, Luc - Mašanský, Kadlec). Divize U15: Rce - Neratovice/Byškovice 3:1 (Kafka, Strach, Náprstek - Kupka).

 

26.10.2019, 17:19
I. A třída: Liběšice - Rce 1:2 (Svoboda - Juraš, Halada).

 

26.10.2019, 17:16
Liga U13: Rce - Motorlet 9:4 (Hubený 4, L. Malina 2, Kosorič, D. Malina, Kubalík - Štěrba 2, Ducháček, Horálek). Liga U12: Rce - Motorlet 0:4 (Michněvič, Vosička, Pejšek, Tvrdý).

 

26.10.2019, 17:11
Divize U19: VOŠ a SOŠ Rce - Dukla Praha B 2:1 (Čada 2 - Šátek). Divize U17: VOŠ a SOŠ - Dukla B 4:3 np (Dobiáš, Škoda, vl. - Rek, Kulhavý, Havlíček). KP dorost: Vaňov/Libouchec - VOŠ a SOŠ B 2:1 (Stehlík, Vacata - Zezula).

 

20.10.2019, 17:58
I. A: Roudnice - Černovice 5:2 (Rusňák 2, Juraš, Pech, Hubený - Kubánek, Ignjatovič)

 

20.10.2019, 13:19
KP dorostu: VOŠ a SOŠ Rce B - Štětí 3:4 (Kokeš, Holub, Škoda - Daniluk 3, Vaszi). 

 

20.10.2019, 13:18
Divize U15: Roudnice - Ústí 0:2 (Kubín, Tomšík). Divize U14: Rce - Ústí 3:2 np (Repka, Adelt - Kulhánek, Keil). 

 

19.10.2019, 16:34
Divize U19: Liberec B - VOŠ a SOŠ Rce 8:0 (Flesner 4, Málek 2, Zvěřina, Valenta). Divize U17: Liberec B - VOŠ a SOŠ 12:0 (Rafaj 4, Gábor 3, Kočka 2, Bartoš 2, Reichl). 

 

19.10.2019, 16:32
IV. třída: Střížovice - Rce B 2:9 (Uřidil, Korbel - Púčala 3, Čada 2, J. Pokorný, Šmidrkal, Ouzký, Husák z pk.).

 

19.10.2019, 16:26
Liga U13: Roudnice - Braník 7:1 (Plicka 2, Kosorič 2, Šafr, Kubalík, vl. - Červenka). Liga U12: Rce - Braník 9:7 (Hlaváček 3, Vondráček 2, Král, Štefl, Rážek, Jurčík - Tretyakov 2, Albrecht 2, Beňo, Tůma, Procházka).   

 

14.10.2019, 09:35
IV. třída: Roudnice B - Přestavlky 9:1 (Škoda 3, Ouzký 2, Šmidrkal, J. Pokorný, Šafr, Hrebinka - Bečka). 

 

12.10.2019, 21:50
I. A: Libouchec - Roudnice 4:2 (Černohorský 2, Guth, Řezníček - Aubrecht, Rusňák).

 

12.10.2019, 13:11
Divize U15: V. Žižkov - Roudnice 5:2 (Vlček, Vančura, Tomek, Černý, Šerák - Kafka, Láska). Divize U14: Žižkov - Rce 3:1 (Bartoš, Melichar, Hnízdil - Dorant).

 

12.10.2019, 13:05
Divize U19: VOŠ a SOŠ Rce - Ervěnice/Jirkov 11:0 (Čada 2, Hyťha 2, Černohlávek 2, Pocner, Možný, Tsoka, Šebek, Dobiáš). Divize U17: VOŠ a SOŠ - Ervěnice/Jirkov 16:1 (Kliment 6, Škoda 3, Poborský 2, Novotný 2, Kafka, Skokan, Alberovský - Lev).

 

12.10.2019, 13:02
Liga U13: Střešovice - Roudnice 0:7 (Kosorič 2, Procházka 2, Hubený, Mikas, Malina). Liga U12: Střešovice - Rce 2:6 (Dušek, Synek - Rážek 4, Nepovím, Král).

 
Aktuální články
Drážďany byly suverénní, Roudnice třetí

V rámci projektu Ve čtyřech jsme silnější uspořádal SK Roudnice mezinárodní halový turnaj pro kategorii U10, ve kterém triumfovaly...

 
Červená už ve druhé minutě

S podzimní části reorganizované I. A třídy se fotbalisté SK Roudnice rozloučili prohrou. Na domácí umělce podlehli Bílině vysoko 0:4....

 
Dvacet minut a odjezd

Poslední podzimní venkovní utkání fotbalisté SK Roudnice vůbec nezvládli. Na umělce v Kadani podlehli Klášterci vysoko 0:5, když...

 
Bod navíc po patnácté sérii
 
Hráčem víkendu se stal Nepovím
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
V Chomutově padli jednou
 
Ligové týmy vyzrály na Háje
 
Dva body byly maximem
 
Starší žáci se rozloučili prohrou
 
Zápasy
Muži A | Sobota 23.11.2019, 13:30
SK Roudnice nad Labem - FK Bílina
0:4 (0:2)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Muži B | Neděle 22.03.2020, 15:00
SK Roudnice nad Labem B - Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS