Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

27.06.2022, 07:25
2. zápas baráže o ČLD: VOŠ a SOŠ Roudnice - Kladno 1:0 (Alberovský). Ligu udrželo Kladno, které vyhrálo první duel 4:2. 

 

23.06.2022, 22:53
Baráž o ČLD U19: Kladno - VOŠ a SOŠ Roudnice 4:2 (Chlumský 2, Bokša, Blažek -  Kafka, Čížek). 

 

20.06.2022, 09:51
Divize U19: Č. Lípa - VOŠ a SOŠ Roudnice 1:4 (Hanl - Dobiáš 2, Beránek, Kliment). U17: Č. Lípa - Roudnice 3:4 (Krejčík, Webera, Rasel - Náprstek 2, Melichar, Király).

 

20.06.2022, 09:48
Divize U15: Ústí - Roudnice 6:2 (Štajnc 2, Valenta 2, Mráz, Nademlejnský - L. Malina, Mikas). U14: Ústí - Roudnice 7:1 (Jedlička 2, Fiala, Pospíšil Pekař, Štráchal, Avenarius - Štefl).

 

20.06.2022, 09:46
I. B: Roudnice B - Jun. Děčín 2:4 (M. Hlavsa 2 -  Šmalcl 2, F. Vait, J. Vait).

 

20.06.2022, 09:44
I. A: Roudnice - Střekov 9:2 (Možný 4, Mrázek 2, Horváth, Skokan, Doležal - Tichý, Stakič). 

 

13.06.2022, 10:57
KP st. dorost: Štětí - VOŠ a SOŠ Roudnice B 2:10 (Kuča 2 - Tumpach 4, Poborský 2, Dlouhý 2, Kliment 2, Bálek, Jenča).

 

13.06.2022, 10:54
Divize U19: VOŠ a SOŠ Roudnice - K. Vary 3:1 (Alberovský 2, Kafka - Čolič). U17: Roudnice - K. Vary 3:0 (Fidler, Náprstek, Melichar).

 

13.06.2022, 10:50
Liga U13: Roudnice - Střešovice 10:0 (Lasch 3, Gruncl 2, Buk 2, Krajník, Král, Kühnel ). U12: Roudnice - Střešovice 4:6 (Daňkovský 2, Henych, M. Martan - Bouzek 2, Hnilička, Kubíček, Šimek, Pavlík).

 

13.06.2022, 10:47
Divize U15: Roudnice - Viktorka Žižkov 1:2 (Hubený - Mazura, Kubečka). U14: Roudnice - Žižkov 2:1 (Tyller, Kunc - Šarifov).

 

13.06.2022, 10:45
I. B: Č. Kopisty - Roudnice B 1:2 (Tůma - Hlaváček, Skokan ml.).

 

13.06.2022, 10:44
I. A: Šluknov - Roudnice 1:3 (Mládek - Ryska, Barcal, Dobiáš).

 

06.06.2022, 08:51
WU13: Sparta Praha - Roudnice 18:0. WU15: FC Praha - Roudnice 0:7 (Mynaříková 3, Tučková 2, Kušinová, Panešová).

 

06.06.2022, 08:50
I. A třída: Klášterec - Roudnice 0:1 np.

 

06.06.2022, 08:50
I. B třída: Dobkovice - Roudnice B 4:1 (Vondráček, Vorel, Dyrynk, Bucek - Čaněk).

 

01.06.2022, 20:28
Liga U13: Liberec - Roudnice 6:4 (Čutta 2, Cicvárek, Franc, Velichkov, Grigo - Buk 2, Lasch, Vyzisk). Liga U12: Liberec - Roudnice 5:3 (Klapka 2, Žižka, Černohorský, Polák - Daňkovský, Kalaš, Jindřich).

 

29.05.2022, 20:20
I. B třída: Roudnice B - Chabařovice 4:1 (J. Hlavsa, Bartůněk, Grepl, Mrázek - Bednář).

 

29.05.2022, 20:17
II. liga WU 15: Roudnice - Bohemians 6:0 (Cuperová, Kušinová, Panešová, Mynaříková, Podráská, Tučková).

 

29.05.2022, 13:37
Divize U14: Roudnice - Varnsdorf 9:0 (Murdych 3, Tyller 3, Arazim, Vondráček, Kýček).

 

29.05.2022, 12:58
KP. st. dorost: Krupka - VOŠ a SOŠ Roudnice B 1:7 (Menda - Dlouhý 2, Poborský, Bálek, Kliment, Škoda, Bartoš).

 

29.05.2022, 11:39
Divize U15: Roudnice - Varnsdorf 3:2 (Mikas 2, Murdych - Abrt, Eder).

 

29.05.2022, 10:41
Divize U19: Dukla Praha B - VOŠ a SOŠ Roudnice 3:1 (Magdi, Pavlovský, Klouček - Dobiáš). Divize U17: Dukla B - VOŠ a SOŠ 5:2 (Sladovník 3, Ungerman, Nebeský - Náprstek, Kafka). 

 

28.05.2022, 19:21
I. A třída: Roudnice - Mojžíř 0:5 (0:2). Branky: Kugler 2, Vitásek 2, Král.

 

25.05.2022, 18:39
Liga U13: Roudnice - Jablonec 4:8 (Lasch 2, Kühnel, Král - Knappe 4, Sirůček 3, vl). Liga U12: Roudnice - Jablonec 5:17 (Daňkovský 2, Moravec, Matoušek, Henych - Špidlen 5, Vobořil 3, Štěpař 2, Novák 2, Hadidi, Petrů, Urbánek, Bízek, vl.).

 

22.05.2022, 20:56
KP st. dorost: VOŠ a SOŠ Roudnice B - Žatec 5:0 (3:0). Branky: Tumpach 3, Kliment 2.

 

22.05.2022, 20:53
I. liga WU13: Roudnice - FC Hradec Králové 0:33

 

22.05.2022, 20:51
I. B třída: Hostovice - Roudnice B 0:3 (0:1). Branky: Aubrecht, Hlaváček, Pištora.

 

22.05.2022, 20:48
I. A třída: Spořice - Roudnice 4:0 (3:0). Branky: Hašek, Dvořák, Koštůr, Pěnkava.

 

21.05.2022, 16:04
II. liga WU15: Rakovník - Roudnice 0:4 (Mynaříková, Chloubová, Tučková, Panešová).

 

21.05.2022, 16:01
Divize U19: VOŠ a SOŠ Roudnice - Liberec B 5:1 (Dobiáš 2, Alberovský, Kafka, Kliment - Rogulski). Divize U17: VOŠ a SOŠ Roudnice - Liberec B 1:2 (Marejka - Bakeš, Zieniewicz).

 
Aktuální články
Nejlepší jedenáctka sezony

Přinášíme ideální sestavu mládežnických kategorií Sportovního klubu Roudnice nad Labem v mistrovských zápasech podle hlasování...

 
Třináctka na turnaji v Holandsku

Fotbalisté SK Roudnice nad Labem U13 absolvovali na závěr sezony mezinárodní turnaj v Holandsku, kde na ně čekala kvalitní...

 
Junior rozhodl po změně stran

Roudnická rezerva aspirantovi na postup do I. A třídy v posledním duelu sezony vzdorovala, nakonec ale v domácím prostředí padla. Tři body...

 
Na závěr kanonáda
 
Výběr WU15 přehrála pouze Barcelona
 
Na Viktorku vyzrála jen čtrnáctka
 
Třináctka si zastřílela
 
Roudnice B vrátila Sokolu prohru
 
Ve Šluknově za tři body
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | Sobota 18.06.2022, 10:00
SK Roudnice nad Labem - TJ Střekov
9:2 (3:2)
 
Muži B | Sobota 18.06.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Junior Děčín
2:4 (2:2)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
Přípravka 2005 | Neděle 13.09.2015, 14:00
SK Roudnice nad Labem - FK Louny
33:9 (22:5)
 
 
RSS