Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Miniturnaj ročníku 2009 Pod lipou

03.08.2020 | sk

Mladí fotbalisté SK Roudnice odehráli o víkendu miniturnaj, na který si pozvali Bohemians, Meteor a Teplice. Domácí odehráli první tři zápasy hrané na 2x20 minut s ligovými soupeři. 

"Pro některé kluky to byl po měsíci první kontakt s míčem, takže jsme výkony brali s rezervou. První zápas s Teplicemi nám ukázal, že jsme skutečně konkurence schopni. Stále nehrajeme na výsledek, ale výsledek 0:2 beru velmi pozitivně. Zápas se nám celkem povedl, první polovinu jsme toho soupeři moc nedovolili, stejně jako soupeř nám. Vstup do druhého poločasu se nám nevyvedl, inkasovali jsme dvě branky a soupeř přebral otěže zápasu. Kdybychom proměňovali šance a zvýšili efektivitu, byli bychom na tom líp," zhodnotil úvodní duel trenér SK Dominik Majer.


Utkání proti Bohemians začali domácí lépe, ale opět doplatili na koncovku. "První polovinu úvodního poločasu jsme byli možná i lepší, ale zhruba od 12. minuty nám Bohemka nepůjčila míč a začali jsme inkasovat. Druhý poločas jsme se stali spíše kužely, opadlo nasazení, opadla chuť a bez toho bohužel hrát nemůžeme. Bohemka tedy zaslouženě vyhrála 7:0."

Fotbalovou neděli zakončili Roudničtí zápasem s Meteorem. "S naším oblíbeným soupeřem jsme setkali už potřetí, stav série do té doby byl 1:1 a předpokládal jsem, že navážeme na náš poslední vzájemný zápas. Což se nám dařilo zhruba prvních deset minut. Dali jsme rychlý gól a poměrně hru kontrolovali. Bohužel jsme fyzicky odpadli. Bylo vidět, že spousta kluků si užívala prázdniny a na fyzičku nemyslela, takže máme co dohánět. I přes fyzickou indispozici je výsledek 7:2 až příliš krutý. Celkově turnájek hodnotím pozitivně, ukázal nám naše slabiny, ale i přednosti. Dobře se nám adaptovali naše dvě nové posily a hlavně se nám podařilo najít alternativu na stopera, kterou jsme dlouho hledali. Děkujeme rodičům za podporu a soupeřům za účast," dodal Dominik Majer.

 
Aktuální články
Tři domácí body bez fanfár

Utrápené vítězství. Popsat další mistrovský duel fotbalistů SK Roudnice jinak jde opravdu asi jen těžko. Domácí, kterým chyběli...

 
Víkendový program SK Roudnice

Přehled zápasů roudnických družstev na víkend 19. - 20. 9. První tým mužů odehraje mistrovský duel I. A třídy v neděli doma proti FK...

 
Nejlepším hráčem se stal Lojek

Nejlepším hráčem víkendu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice nad Labem zvolen Lukáš Lojek z kategorie U15,...

 
Postupuje také třináctka
 
Dvanáctka jde do dalšího kola
 
Přípravka U9 má náročný program
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Přípravka jednou vyhrála, jednou padla
 
Béčku vyšel v přeboru i druhý duel
 
Na Dukle týmy SK nebodovaly
 
Zápasy
Muži A | Neděle 20.09.2020, 16:30
SK Roudnice nad Labem - FK Chuderov
2:0 (2:0)
 
Muži A | Sobota 26.09.2020, 15:00
SK Viktorie Ledvice - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS