Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V Křešicích skončil tým SK Roudnice druhý

03.08.2020 | sk

Fotbalový Memoriál Petra Kořána v Křešicích ovládli hráči Dobroměřic. Roudnice obsadila druhou příčku, třetí byli domácí a čtvrtý Horní Jiřetín. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Jan Hyťha z výběru SK. 

V prvním utkání se Roudničtí utkali s domácím výběrem - účastníkem I. B třídy. "Docela slušně jsme kombinovali, i když jsme většinou prováhali ideální okamžik k zakončení. Po změně stran jsme se přece jen dokázali prosadit, když se trefili Rusňák a po něm levačkou Slavíček. Domácí jen v závěru snížili. Vítězství bylo zasloužené, ale také soupeř se do pár možností dostal. Největší problémy nám dělal podle očekávání Faust, ovšem kluci ho většinou dokázali uhlídat," dodal trenér Roudnice Jakub Pekař.
   
Roudnice - Křešice 2:1 (0:0). Branky Rce: Slavíček, Rusňák.

Roudnice: Čížek (Doležal) - Mrázek, Husák, Kuchař, Barcal - Tajč - Slavíček, Hyťha, Možný, Aubrecht - Horváth (Matuszewski, Vacátko, Rusňák).

Ve finále narazil výběr SK na Dobroměřice (I. A), které v úvodním duelu rozstřílely nekompletní Horní Jiřetín (KP) 8:0. "Sice jsme se i tady snažili o kombinaci, ovšem soupeř hrál zkušeně v bloku, měl smrtící výpady a nedal nám moc šancí. První gól jsme mu sice nabídli, stejně jako třetí a čtvrtý, ale to nic nemění na tom, že si Dobroměřice výhru určitě zasloužily. Byly v turnaji opravdu nejlepší. Měly dobře poskládaný mančaft," pochválil přemožitele roudnický kouč.    

Roudnice - Dobroměřice 0:4 (0:1).

Roudnice: Doležal (Čížek) - Šeba, Kuchař, Husák, Matuszewski - Tajč - Slavíček, Hyťha, Možný, Mrázek - Aubrecht (Barcal, Vacátko, Rusňák).

 
Aktuální články
Víkendový program SK Roudnice

Přehled zápasů roudnických družstev na víkend 19. - 20. 9. První tým mužů odehraje mistrovský duel I. A třídy v neděli doma proti FK...

 
Nejlepším hráčem se stal Lojek

Nejlepším hráčem víkendu byl po hlasování trenérů mládežnických kategorií SK Roudnice nad Labem zvolen Lukáš Lojek z kategorie U15,...

 
Postupuje také třináctka

Mladší žáci SK Roudnice U13 si vybojovali postup do další části Ondrášovka Cupu z prvního místa, když na domácím trávníku v...

 
Dvanáctka jde do dalšího kola
 
Přípravka U9 má náročný program
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Přípravka jednou vyhrála, jednou padla
 
Béčku vyšel v přeboru i druhý duel
 
Na Dukle týmy SK nebodovaly
 
Výhru trefil na konci Slavíček
 
Zápasy
Muži A | Sobota 12.09.2020, 17:00
SK Ervěnice - Jirkov - SK Roudnice nad Labem
0:1 (0:0)
 
Muži A | Sobota 26.09.2020, 15:00
SK Viktorie Ledvice - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS