Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Postupuje také třináctka

17.09.2020 | sk

Mladší žáci SK Roudnice U13 si vybojovali postup do další části Ondrášovka Cupu z prvního místa, když na domácím trávníku v zápasech hraných na 1x20 minut čtyřikrát zvítězili a jednou remizovali. Na druhé příčce skončil SK Rakovník, třetí byly Neratovice-Byškovice, čtvrtá FA Praha, pátý Tatran Rakovník a šesté Litoměřicko.    

"Protože nás pak čekalo ještě od 17 hodin 90 minut přáteláku proti Mladé Boleslavi, potřebovali jsme, aby se dnes zátěž rozložila na co nejvíce hráčů. Větší porci minut tak dostali i kluci, kteří na ni třeba v lize až tak často nedosáhnou. A jsem rád, že jsme to zvládli. Ve většině zápasů jsme hráli většinou na polovině soupeře, ale trápilo nás už tradičně neproměňování šancí. Podle mě byly nejlepší duely s Neratovicemi a SK Rakovník, tedy týmy, které také hrají ligu. To mělo náboj a bylo to nahoru - dolů," zhodnotil čtvrteční předkolo trenér SK Roudnice Václav Srp.      

Výsledky SK Roudnice: FA Praha 2:1, Fotbal Neratovice-Byškovice 0:0, FK Litoměřicko 4:1, TJ Tatran Rakovník 3:1, SK Rakovník 3:2. 

Roudnice: Brabec, Adelt, Hlaváček, Macháček, Motejl, Murdych, Nepovím, Osvald, Poráč, Štefl, Vrňák, Vondráček, Král, Arazim, Bulíř.

 
Aktuální články
Představujeme: Jan Aubrecht

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před...

 
Představujeme: Jan Hyťha

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před...

 
Nové sítě za brankami

V areálu SK Roudnice nad Labem se i v době, kdy se z důvodu posledních vládních nařízení nesmí trénovat ve skupinách, stále něco děje....

 
Představujeme: Filip Podhorský
 
V Polsku dvanáctka nezklamala
 
Nejlepším hráčem se stal Horáček
 
Aktualizovaná pravidla pro regionální fotbal
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Satelit starších přípravek v Roudnici
 
V Kolodějích mladší žáci nebodovali
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži A | Sobota 31.10.2020, 14:00
FK Rumburk - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS