Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

I přes absence turnaj odehráli se ctí

23.09.2020 | sk

Třetí kolo krajského přeboru starších přípravek odehráli fotbalisté spojeného týmu SK Roudnice / Bezděkov ktg. U11 v Děčíně, kde se museli vypořádat s řadou absencí. Přesto dosáhli alespoň na jednu výhru. 

"Myslel jsem, že do Děčína ani neodjedeme. Měli jsme totiž hned devět hráčů mimo hru. Důvodem bylo více faktorů - zranění, nemoci, karanténa, škola v přírodě. To zapříčinilo, že jsme měli na každé straně pouze jednoho na střídání. Kluci si museli máknout na dno, aby odehráli turnaj se ctí, což se nám z větší části povedlo," poznamenal vedoucí týmu David Kron, který zhodnotil i oba duely: "Proti Děčínu jsme v poločase o dva góly vedli, ale ve druhé půli nám začaly ubývat síly a nakonec jsme podlehli. Zápas proti Teplicím byl spíš přestřelkou, kterou jsme v celkovém součtu o jednu branku vyhráli."

Jiří Kořínek (trenér SK): "Pokud budu hodnotit naši hru, tak já jsem byl se svými svěřenci spokojen. Na výsledky se dívat nemůžu, protože oproti jiným týmům nemáme bohužel stabilního gólmana. Kluci se v bráně točí a ani jeden nemá gólmanské návyky, tím pádem dostáváme mnoho zbytečných branek."

Výsledky SK Roudnice: FAPV Děčín 9:16, FK Teplice 15:14.

Sestava SK Roudnice / Bezděkov: V. Kron, Gala, Chramosta, Kalaš, J. Kořínek, Nepovím, Šámal, Šeba, M. Martan, Špiner, Laczko, Jirásek, Veltruský.

 
Aktuální články
Představujeme: Jan Aubrecht

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před...

 
Představujeme: Jan Hyťha

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před...

 
Nové sítě za brankami

V areálu SK Roudnice nad Labem se i v době, kdy se z důvodu posledních vládních nařízení nesmí trénovat ve skupinách, stále něco děje....

 
Představujeme: Filip Podhorský
 
V Polsku dvanáctka nezklamala
 
Nejlepším hráčem se stal Horáček
 
Aktualizovaná pravidla pro regionální fotbal
 
Ideální jedenáctka víkendu
 
Satelit starších přípravek v Roudnici
 
V Kolodějích mladší žáci nebodovali
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži A | Sobota 31.10.2020, 14:00
FK Rumburk - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS