Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Představujeme: Jan Hyťha

24.10.2020 | sk

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před podzimní části sezony 2020 - 2021 začali nově (či staronově) oblékat modrobílé barvy SK v I. A třídě. Dnes dostává prostor záložník Jan Hyťha, kterého pro web ohodnotil i hlavní trenér.

Sportovní kariéra: Začal jsem ve čtyřech letech v Podluskách, kde hrála má sestra i bratr a už tehdy jsem si zvykal hrát s většími a silnějšími kluky. Naštěstí mě to už tehdy dost bavilo, a tak jsem s kamarády chodil každý den hrát fotbal. Ve 12 letech jsem se přesunul,  na střídavý start, opět za svým bratrem do Brozan, kde jsem už jako mladší žák hrál za starší. Díky tomu že si mě vyhlédl pan trenér Brožík. V tomto období jsem častokrát odehrál až 4 zápasy za víkend. V 15 jsem se přesunul do Ústí, kde jsem zároveň chodil na střední školu, což mi z mnoha důvodů nevyhovovalo, a tak jsem přešel na Farmu. Po skončení dorosteneckého věku jsem začal hrát za A tým Roudnice.

Číslo dresu: 14.

Pozice: Střední záložník.

Věk: V lednu mi bude 20.

Oblíbený klub: FC Barcelona.

Oblíbený hráč: Lionel Messi.

Oblíbené jídlo : Kuřecí řízek, brambor.

Oblíbené pití: Kofola.

Oblíbená hudba: Nemám vyloženě oblíbený styl.

Mimofotbalové aktivity: Chodím běhat, hraju na počítači a snažím se hrát na kytaru. 

Oblíbený film (seriál): Mám spoustu oblíbených seriálů např. Dr. House, Mentalista, Jak jsem poznal vaši matku,
 Flash a spoustu dalších.

Kdo byl zatím ze soupeřů v I. A nejsilnější: Asi Neštěmice.

Který zápas byl ze strany SK zatím nejvydařenější: Těžko říct, mě osobně se líbil zápas proti Ervěnicím-Jirkovu. Z naší strany to nebylo sice fotbalově nejlepší, ale vybojovali jsme si výhru v těžkém zápase i přes vyloučeného hráče. Toho si dost cením.

Kde jsou největší slabiny i přednosti současného roudnického týmu: Myslím, že naše největší slabina je nezkušenost oproti ostatním týmům, ale věřím, že to se časem zlepší.

Tvůj největší sportovní zážitek (i mimofotbalový): Asi možnost zahrát si za Ústí na Albim Cupu proti Liverpoolu.

Fotbalové cíle: Vzhledem k situaci nemám žádné fotbalové cíle.

Jak se připravuješ v tomto období: Chodím běhat a když je možnost, tak si jdu kopat s přáteli.

Očima trenéra Jakuba Pekaře: Honza k nám přestoupil v létě, kdy mu skončilo působení ve Fotbalové Farmě. Musím přiznat, že jsem o jeho příchod stál, protože jsem si byl jistý, že se pro nás velmi brzy stane hodně důležitým hráčem. Zároveň jsem také cítil, že je pro něj působení u nás velmi dobrým mezikrokem v jeho další kariéře. Honza je velmi kreativní, technicky vybavený střední ofenzivní záložník, který čte dobře hru, pracuje na velkém prostoru a má velmi dobrou kopací techniku jak pravou, tak i levou nohou. Kondičně a pohybově udělal za poslední dva roky obrovský pokrok a myslím, že má ještě potenciál se dále zlepšovat. Fotbal miluje a je mu naprosto oddaný. Nechybí na žádném tréninku, a pokud mu čas dovolí, dál trénuje na Farmě společně se staršími dorostenci. Hned po příchodu se začlenil do základní sestavy a obsadil si pro sebe pozici číslo osm. Jeho výkony byly celkem stabilní a pravidelně patřil k našim lepším hráčům na hřišti. Do budoucna bych si představoval trošku lepší produktivitu a v určitých pasážích a prostorech zrychlení a zjednodušení jeho hry. Současná sezona by měla Honzovi sloužit pro aklimatizaci v dospělém fotbale. Díky svému přístupu a charakteru věřím, že ji stoprocentně využije a bude pro něj odrazovým můstkem k jeho další kariéře.

 
Aktuální články
Představujeme: Tomáš Vacátko

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před...

 
Představujeme: Dominik Pešek

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před...

 
Představujeme: Dominik Holouš

V době nucené fotbalové pauzy vám na klubových stránkách Sportovního klubu Roudnice nad Labem představíme hráče A týmu, kteří před...

 
U Křížku je nový povrch
 
Představujeme: Tomáš Tajč
 
Žáci SK vyzpovídali Karabce
 
Představujeme: Jan Aubrecht
 
Nové sítě za brankami
 
Představujeme: Filip Podhorský
 
V Polsku dvanáctka nezklamala
 
Zápasy
Muži A | Sobota 10.10.2020, 10:15
FK Neštěmice - SK Roudnice nad Labem
4:2 (2:1)
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
 
RSS