Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Patnáctka znovu vítězná

24.10.2022 | sk

V divizních duelech se starší žáci SK Roudnice představili na hřišti SK Střešovice 1911. Patnáctka získala tři body po výhře 3:1, naopak čtrnáctce zápas nevyšel a vracela se po prohře 6:2 bez bodů.  


Divize U15

Václav Srp (trenér Roudnice): Vstřelili jsme tři krásné branky a po zásluze zvítězili. Snažili jsme se o konstruktivní rozehrávku, která nám celkem vycházela. Dařilo se nám i slušně překonávat střed hřiště. V poslední třetině hřiště nám chyběla větší hladovost a hlavně jsme se dostávali do zakončení v malém počtu hráčů. Do dalších zápasů musíme přidat ještě větší aktivitu na krajích hřiště. Děkujeme rodičům za podporu a už se těšíme na sled těžších zápasů co nás čekají, tedy Ústí, Žižkov a Dukla.

Střešovice - Roudnice 1:3 (1:2). Branky: Stára - Arazim, Hlaváček, Murdych.

Roudnice: Tyller - Poráč, Arazim, Štefl, Hlaváček - Svoboda,  Murdych, Nepovím - Macháček, Pačes, Kunc (Vondráček, Kühnel, Krejza, Hála).

Divize U14

Dominik Majer (trenér Roudnice): Záznam utkání jsem stihl zhlédnout už třikrát a pořád hledám důvod, proč se nic nedařilo. Start zápasu byl takový vlažný na obě strany a od 8. minuty byl na hřišti jen jeden tým a to domácí Střešovice. Když jsem v neděli viděl derby, dost mi výkon Sparty připomínal nás. Nechtěli jsme hrát, neměli jsme nasazení a nebyli jsme schopni založit kloudný útok. Nadělali jsme spoustu chyb, které nás stály branky. Neustále točíme sestavu, hlídáme, aby měl každý hráč plus minus stejně minut za celou sezonu - myslím si, že to tak má být pro kvalitní rozvoj všech hráčů. Nicméně ne každý hráč si toho váží. Když vidím nasazení některých hráčů, tak je mi moc líto těch ostatních, kteří by na hřišti nechali duši. O ničem jiném to není, nejsme správně nastaveni v hlavě, víc nic. Gratulujeme soupeři k naprosto zasloužené výhře, rodičům se opět moc omlouváme a zároveň děkuji za jejich podporu. Je potřeba se dívat dopředu a už teď vím, že proti Ústí nad Labem předvedeme úplně, ale úplně jiný výkon.  

Střešovice - Roudnice 6:2 (2:1). Branky: Latuske 3, Hereš 3 - Lasch, Buk.

Roudnice: Hála - Husák, Lasch, Pichl - Krejza, Buk, Hrbáček, Krása, Gruncl - Toth, Král (Materna, Kýček, Kühnel, Nepovím, Kostelník, Váňa).

 
Aktuální články
Futsalové derby Pod lipou

Futsalisté SK Roudnice nad Labem, kterým se v letošním ročníku krajského přeboru daří, hostí v dalším kole v regionálním derby FC...

 
S tombolou jdeme do finále

Už v sobotu 4. února to roztočíme na fotbalovém plese. Víno, pivo, drinky, zpěv...., ale i sport. Sportovní klub Roudnice nad Labem se v KD...

 
Vstupenky na ples i na pokladně

Připomínáme hráčům, trenérům i příznivcům SK Roudnice nad Labem, že 4. ročník obnoveného fotbalového plesu se uskuteční poprvé v...

 
Výhra béčka v přípravě
 
První půle dobrá, ve druhé výpadek
 
Pod lipou Sparta proti Slovanu Bratislava
 
Zima o sobě dala vědět, fotbalu nepřála
 
Čtrnáctka zahájila vítězně
 
Týmy dospělých zahájily zimní přípravu
 
PF 2023
 
Zápasy
Muži A | neděle 20.11.2022, 13:30
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:0 (3:0)
 
Muži A | sobota 11.03.2023, 14:30
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | sobota 26.11.2022, 14:45
SK Roudnice nad Labem B - SK Dobkovice
10:5 (6:0)
 
Muži B | sobota 04.03.2023, 13:30
SK Liběšice - SK Roudnice nad Labem B
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS