Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Třináctka si vylepšila skóre

25.10.2022 | sk

Ligové výběry mladších žáků SK Roudnice byly v dalším kole úspěšné napůl. Zatímco třináctka na hřišti Bezděkova porazila FK Slavoj Vyšehrad 10:3, dvanáctka podlehla 6:11.


Liga U13

Kamil Gruncl (trenér Roudnice): Byli jsme dominantní téměř celý zápas. Kluci výborně zvládli první polovinu utkání, po které jsme vedli už asi 8:0. Pak jsme sice měli zhruba pětiminutový výpadek, kdy soupeř dvakrát skóroval, ale rychle jsme se vrátili do našich kolejí a zápas dotáhli do vítězného konce. 

Roudnice - Vyšehrad 10:3. Branky: Shymon 3, Kalaš 2, Chramosta, Hájek, Henych, Gala, Procházka - Matič 2, Siládi.

Roudnice: Pekař, Chramosta, Hájek, Henych, Gala, M. Martan, J. Martan, Čmedla, Procházka, Dlouhý, Kalaš, Šámal, Shymon, Kořínek.

Liga U12

Josef Horáček (trenér Roudnice): Podle mě to byl vyrovnaný zápas. Chvílemi jsme soupeře i přehrávali, jen jsme bohužel udělali spoustu zbytečných a nevynucených chyb, které nás stály body. Z důvodu velké marodky jsme měli tentokrát oproti kompletnímu soupeři jen dva hráče na střídání, ale přesto jsme vydrželi s hosty běhat až do konce. 

Roudnice - Vyšehrad 6:11. Branky: Drahozal 2, Bureš 2, Brabcová, Opolzer - Sejdia 3, Dakhno 2, Šuško 2, Jeřábek, Quast, Řezníček, Pryšljuk.

Roudnice: Horáček, Hambálek, Šeba, Opolzer, Bureš, Drahozal, Brabcová, Bohatec, Mäsiar, Kotrba. 

 
Aktuální články
S tombolou jdeme do finále

Už v sobotu 4. února to roztočíme na fotbalovém plese. Víno, pivo, drinky, zpěv...., ale i sport. Sportovní klub Roudnice nad Labem se v KD...

 
Vstupenky na ples i na pokladně

Připomínáme hráčům, trenérům i příznivcům SK Roudnice nad Labem, že 4. ročník obnoveného fotbalového plesu se uskuteční poprvé v...

 
Výhra béčka v přípravě

V dalším přípravném utkání porazili fotbalisté SK Roudnice nad Labem B (I. B třída) na domácí umělce dorostenecký výběr FF VOŠ a...

 
První půle dobrá, ve druhé výpadek
 
Pod lipou Sparta proti Slovanu Bratislava
 
Zima o sobě dala vědět, fotbalu nepřála
 
Čtrnáctka zahájila vítězně
 
Týmy dospělých zahájily zimní přípravu
 
PF 2023
 
Matoušek: I. B třída se zkvalitnila
 
Zápasy
Muži A | neděle 20.11.2022, 13:30
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:0 (3:0)
 
Muži A | sobota 11.03.2023, 14:30
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | sobota 26.11.2022, 14:45
SK Roudnice nad Labem B - SK Dobkovice
10:5 (6:0)
 
Muži B | sobota 04.03.2023, 13:30
SK Liběšice - SK Roudnice nad Labem B
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS