Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Patnáctka výlet do Prahy nezachránila

07.11.2022 | sk

S rozdílnou náladou se vracely týmy starších žáků SK Roudnice nad Labem z hlavního města. Patnáctka sice dokázala porazit Viktorku Žižkov 2:0, ale stínem fotbalového víkendu byl výsledek kategorie U14. Domácí totiž deklasovali náš výběr 15:1.   

Divize U15

Václav Srp (trenér Roudnice): Věděli jsme, že nás bude čekat těžké utkání proti fyzicky vyspělému soupeři a to se také potvrdilo. Dneska to bylo spíše o soubojích a o získaných druhých balonech. Přispěla k tomu i menší umělka. Většina zápasu se odehrávala od vápna k vápnu, oba týmy slušně bránily a bylo těžké se dostávat do dobrých střeleckých pozic. Nám se povedlo skórovat jako prvním, když jsem se parádně trefili z přímého volného kopu. Ke konci prvního poločasu jsme měli štěstí, když domácí trefili břevno a tyč. V druhé půlce se nám povedlo dostat do otevřené obrany a přidat druhý gól. Kluci v zápase předvedli velké nasazení a vůli po vítězství. Děkujeme soupeři za pěkné utkání a rodičům za velkou podporu a už se těšíme na poslední domácí zápas proti pražské Dukle.

Viktorka Žižkov - Roudnice 0:2 (0:1). Branky: Arazim, Kunc. 

Roudnice: Tyller - Poráč, Arazim, Štefl, Hlaváček - Nepovím - Macháček, Svoboda, Murdych, Kunc - Pačes (Vondráček, Kühnel, Gruncl, Krejza, Materna).

Divize U14
Dominik Majer (trenér Roudnice): Před zápasem jsem byl velmi optimistický, protože jsem z kluků cítil jistou změnu. No, vše to odpadlo na naší rozcvičce. Ve 25. minutě jsem ztratil veškeré iluze úplně. Nebyli jsme schopni reagovat na utkání. Hráli jsme na velmi malé umělce, soupeř byl celkem narostlý a silový a my nedokázali pochopit, že je vše blízko a ani popáté, kdy nám soupeř sebral rozehrávku, jsme nic nezměnili. Neznám efektivnější způsob komunikace, než mluvení - klukům jsme říkali, jak změnit rozehrávku. Ale kluky to moc nezajímalo. I na tomto utkání se ale najdou nějaká pozitiva a světlé momenty, třeba to, že jsme se několikrát dostali na soupeřovu polovinu krásnou kombinací. Jen toho bylo prostě málo. Výsledek i hra byla absolutní ostuda, za kterou se omlouvám všem rodičům. Omlouvám se i klubu, takový výsledek a výkon je nepřijatelný. Soupeři gratulujeme k vítězství a už se těšíme na jarní odvetu.

Viktorka Žižkov - Roudnice 15:1 (7:1). Branky: Bernášek 4, Joska 3, Fojtek 2, Doubrava, Hejkal, Obešlo, Daniš, Sydorenko, Osynskyi - Husák.

Roudnice: Materna - Husák, Váňa, Lasch, Krejza - Kýček, Buk, Krása - Gruncl, Král, Kühnel (Hrbáček, Nepovím, Kostelník, Toth, Pichl).

 
Aktuální články
Futsalové derby Pod lipou

Futsalisté SK Roudnice nad Labem, kterým se v letošním ročníku krajského přeboru daří, hostí v dalším kole v regionálním derby FC...

 
S tombolou jdeme do finále

Už v sobotu 4. února to roztočíme na fotbalovém plese. Víno, pivo, drinky, zpěv...., ale i sport. Sportovní klub Roudnice nad Labem se v KD...

 
Vstupenky na ples i na pokladně

Připomínáme hráčům, trenérům i příznivcům SK Roudnice nad Labem, že 4. ročník obnoveného fotbalového plesu se uskuteční poprvé v...

 
Výhra béčka v přípravě
 
První půle dobrá, ve druhé výpadek
 
Pod lipou Sparta proti Slovanu Bratislava
 
Zima o sobě dala vědět, fotbalu nepřála
 
Čtrnáctka zahájila vítězně
 
Týmy dospělých zahájily zimní přípravu
 
PF 2023
 
Zápasy
Muži A | neděle 20.11.2022, 13:30
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:0 (3:0)
 
Muži A | sobota 11.03.2023, 14:30
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | sobota 26.11.2022, 14:45
SK Roudnice nad Labem B - SK Dobkovice
10:5 (6:0)
 
Muži B | sobota 04.03.2023, 13:30
SK Liběšice - SK Roudnice nad Labem B
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS