Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dohrávky jasně pro Teplice

09.11.2022 | sk

Ve středeční dohrávce 12. ligového kola mladší žáci SK Roudnice nad Labem úspěšní nebyli. Na domácí umělce nestačili na FK Teplice. Třináctka podlehla vedoucímu celku skupiny B 0:11, dvanáctka sice skórovala třikrát, ale inkasovala od výběru ze špičky tabulky devatenáctkrát. 

Liga U13

Patrik Pospíšil (vedoucí SK Roudnice): Do zápasu jsme šli s tím, že budeme od úvodu aktivní, odvážní a budeme se snažit znepříjemňovat Teplicím, které mají několik nadstandardních fotbalistů, hru. První třetina začala v obrovském tempu, které pokračovalo až do konce utkání. Bylo jasné, že to bude hezký fotbal. Kluci plnili vše, co jsme si řekli v kabině, byla na nich vidět touha uspět a také se obětovat pro tým. Máme ještě mnoho nedostatků, na které se určitě s naším realizačním týmem budeme chtít zaměřit, aby to příště bylo lepší. Utkání i přes prohru s kvalitním soupeřem hodnotím jako povedené a musím kluky pochválit za herní odvahu i celkový projev.

Roudnice - Teplice 0:11 (Petružálek 3, Johana 2, Kozel 2, Dlouhý, A, Kameník, M. Kameník, Abdulghani).

Roudnice: Pekař, Němec, Chramosta, Hájek, Šámal, Jindřich, J. Martan, M. Martan, Špiner, Oliva, Dlouhý, Kalaš, Šup, Gala, Daňkovský, Matoušek.

Liga U12

Josef Horáček (trenér SK Roudnice): Měli jsme problém, abychom se vůbec dostali ze své poloviny. Soupeř byl kvalitativně úplně někde jinde. Střílel z každé pozice, předčil nás ve všech směrech a zaslouženě vyhrál takovým rozdílem. 

Roudnice - Teplice 3:19 (Šeba 2, Drahozal - Ljevakovič 3, Blažek 3, Hlavnička 3, Kučera 3, Glonek 2, Král 2, Pocner, Moško, Stožický).

Roudnice: Horáček, Kotrba, Rosa, Brabcová, Mäsiar, Opolzer, Hambálek, Drahozal, Valenta, Bureš, Bohatec, Šeba, Macák.

 
Aktuální články
S tombolou jdeme do finále

Už v sobotu 4. února to roztočíme na fotbalovém plese. Víno, pivo, drinky, zpěv...., ale i sport. Sportovní klub Roudnice nad Labem se v KD...

 
Vstupenky na ples i na pokladně

Připomínáme hráčům, trenérům i příznivcům SK Roudnice nad Labem, že 4. ročník obnoveného fotbalového plesu se uskuteční poprvé v...

 
Výhra béčka v přípravě

V dalším přípravném utkání porazili fotbalisté SK Roudnice nad Labem B (I. B třída) na domácí umělce dorostenecký výběr FF VOŠ a...

 
První půle dobrá, ve druhé výpadek
 
Pod lipou Sparta proti Slovanu Bratislava
 
Zima o sobě dala vědět, fotbalu nepřála
 
Čtrnáctka zahájila vítězně
 
Týmy dospělých zahájily zimní přípravu
 
PF 2023
 
Matoušek: I. B třída se zkvalitnila
 
Zápasy
Muži A | neděle 20.11.2022, 13:30
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:0 (3:0)
 
Muži A | sobota 11.03.2023, 14:30
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | sobota 26.11.2022, 14:45
SK Roudnice nad Labem B - SK Dobkovice
10:5 (6:0)
 
Muži B | sobota 04.03.2023, 13:30
SK Liběšice - SK Roudnice nad Labem B
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS