Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tempu Tempa nestačili

15.11.2022 | sk

V posledním kole žákovské ligy se nedaly na hřišti Tempa, které patří v obou kategoriích k nejlepším, čekat bodové zázraky. Ty také nepřišly, třináctka podlehla domácímu výběru 12:3, dvanáctka bohužel nestíhala a odvezla si ještě větší příděl.  


Liga U13

Patrik Pospíšil (trenér Roudnice): Na závěr podzimu nás čekala cesta do Prahy, kde nás hostilo Tempo. To bylo před duelem na čtvrtém místě, takže se vědělo, že to pro nás bude velmi těžké. V úvodu se nám podařilo určovat rychlost hry. Bylo nás plné hřiště, každý z hráčů chtěl ukázat maximum. Napadali jsme již od soupeřovy rozehrávky a cílem bylo právě tuto rozehrávku znepříjemnit, což se nám skoro celý zápas dařilo. Ovšem soupeř byl velmi kvalitní a v mnoha případech se z tohoto tlaku dostal. Zároveň jsme chtěli být také střelecky aktivní a ačkoliv to většinou neskončilo gólem, tak branka soupeře byla ohrožována z každé pozice. Utkání bylo celkově povedené a hodnotím ho i přes prohru pozitivně. Přes zimu se budeme muset zaměřit na naše nedostatky, abychom na jaře měli další kvalitní zápasy a konečně se dostavil nějaký zisk ve formě bodu a hlavně radosti z fotbalu.

FC Tempo Praha - SK Roudnice 12:3 (Bendík 4, Bejček 4, Hybel 2, Vlášek, Ondica - Gala, Jindřich, Daňkovský).

Roudnice: Pekař, Němec, Chramosta, Hájek, Jindřich, J. Martan, M. Martan, Špiner, Oliva, Dlouhý, Kalaš, Šup, Gala, Daňkovský, Henych, Šimon, Váňa, Kořínek. 

Liga U12

Josef Horáček (trenér Roudnice): Soupeř byl kvalitativně někde úplně jinde. Tabulku vede zaslouženě. Nás zlomila druhá třicetiminutovka, ve které jsme dostali rychle tři góly a úplně jsme se odevzdali soupeři. Ten toho využil a dával nám jeden gól za druhým.  

FC Tempo Praha - SK Roudnice 21:0 (Mozgan 6, Keseli, Nora, Plechyi, Tichý, Palán, Prokeš po 2, Kolář, Rudyy, Brichnáč).

Roudnice: Horáček, Kotrba, Rosa, Brabcová, Mäsiar, Opolzer, Hambálek, Drahozal, Valenta, Bureš, Bohatec, Šeba, Macák. 

 
Aktuální články
Béčko s Dobkovicemi, dorost s Bílinou

Mistrovský fotbalový podzim pro celky z Roudnicka o víkendu končí. Jako poslední se o body do tabulek utkají se svými soupeři muži SK...

 
Úspěšné přáteláky U15 a U14

Ani po skončení podzimní části mistrovských soutěží mládežnické týmy SK Roudnice nad Labem nezahálejí. Patnáctky a čtrnáctky si k...

 
Historie se opakovala, znovu jim dali šestku.

Fotbalistům SK Roudnice přisoudil los I. A třídy na závěr mistrovského podzimu domácí duel s SK Ervěnice - Jirkov. A stejně jako před...

 
Miniturnaj roudnické přípravky U11
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Nejlepším hráčem byl Hlaváček
 
Patnáctka má cenný bod
 
Rezerva rozhodla po změně stran
 
Roudnici skolili Matyáš, Maliňák a Myšák
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | neděle 20.11.2022, 13:30
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:0 (3:0)
 
Muži B | neděle 13.11.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Česká Kamenice
4:1 (1:1)
 
Muži B | sobota 04.03.2023, 13:30
SK Liběšice - SK Roudnice nad Labem B
 
Starší žáci A | neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS