Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Miniturnaj roudnické přípravky U11

21.11.2022 | sk

Fotbalová přípravka SK Roudnice nad Labem U11 si k miniturnaji pozvala na domácí umělku tři soupeře - německé Drážďany, SK Kladno a Bohemians Praha. Všechna utkání okomentoval jeden z trenérů Roman Vilánek.  


Roudnice - Bohemians Praha 3:2 

První zápas kluci zvládli na jedničku a po výborném výkonu porazili Bohemku. Vedli jsme dva nula a měli ještě spoustu šancí, ale gól dal bohužel po naší špatné rozehrávce soupeř a za chvíli vyrovnal z rohového kopu. Na hráčích byla vidět chuť zápas opět zvrátit v náš prospěch, no a to se v úplném závěru povedlo. 

Roudnice - SK Kladno 1:6

Ve druhém utkání s Kladnem se nám trošku vytratila bojovnost a i když byl zápas herně vyrovnáný, před oběma brankami byl soupeř důslednější a po zásluze zvítězil.

Roudnice - Dynamo Drážďany 1:5

Na závěr jsme narazili na tým Drážďan a byl z toho velice kvalitní zápas, kdy soupeř svou dravostí a agresivitou pořádně prověřil naše schopnosti. Kluci si rychle přivykli a prvních 15 min drželi se soupeřem krok, vedli 1:0, ale bohužel to tempo nevydrželi a v druhé polovině jsme dostali pět gólů. Částečně i z důvodu zranění dvou našich hráčů. Klukům patří velká pochvala a jsme hodně rádi, že se herně vyrovnáme takhle kvalitním týmům. 

 
Aktuální články
Béčko s Dobkovicemi, dorost s Bílinou

Mistrovský fotbalový podzim pro celky z Roudnicka o víkendu končí. Jako poslední se o body do tabulek utkají se svými soupeři muži SK...

 
Úspěšné přáteláky U15 a U14

Ani po skončení podzimní části mistrovských soutěží mládežnické týmy SK Roudnice nad Labem nezahálejí. Patnáctky a čtrnáctky si k...

 
Historie se opakovala, znovu jim dali šestku.

Fotbalistům SK Roudnice přisoudil los I. A třídy na závěr mistrovského podzimu domácí duel s SK Ervěnice - Jirkov. A stejně jako před...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Nejlepším hráčem byl Hlaváček
 
Tempu Tempa nestačili
 
Patnáctka má cenný bod
 
Rezerva rozhodla po změně stran
 
Roudnici skolili Matyáš, Maliňák a Myšák
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | neděle 20.11.2022, 13:30
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:0 (3:0)
 
Muži B | neděle 13.11.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Česká Kamenice
4:1 (1:1)
 
Muži B | sobota 04.03.2023, 13:30
SK Liběšice - SK Roudnice nad Labem B
 
Starší žáci A | neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS