Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Úspěšné přáteláky U15 a U14

21.11.2022 | sk

Ani po skončení podzimní části mistrovských soutěží mládežnické týmy SK Roudnice nad Labem nezahálejí. Patnáctky a čtrnáctky si k přípravným duelům pozvaly výběry FK Baník Most - Souš. 

Kategorie U15 

"V soutěži jsme v Mostě zaváhali a prohráli 1:0, proto jsme jim chtěli porážku oplatit. Vstup do zápasu byl výborný, nám se skvěle dařil přechod do útoku, byli jsme aktivní a bylo nás všude plno. Musím vyzdvihnout, jakým způsobem jsme překonávali soupeře - skvěle jsme vyskakovali do meziprostorů, sklepávali a mnohdy kombinovali na jeden dotek. Také mě moc těšila zodpovědnost hráčů v obranné činnosti. Soupeřova obrana měla velký problém pochytat naše přechody. Na můj vkus jsme se moc nedostávali do vyložených příležitostí, málo jsme zakončovali, ale i tak jsme první poločas vyhráli po nádherném gólu 1:0. Před druhým jsem kluky nabádal, ať nepoleví a pokračují ve vysokém tempu. Bohužel se nám to nedařilo. Začali jsme ztrácet tempo, zbavovali jsme se míčů a chyběla nám odvaha. Hrozili jsme jen z protiútoků a naštěstí se jeden z nich vydařil a pár minut před koncem jsme přidali druhou branku. Za první poločas si chlapci rozhodně zaslouží kredit, byli fantastičtí! Domluvili jsme se, že na druhý nebudeme myslet, ale musíme si z něho vzít ponaučení," dodal Dominik Majer, který roudnický výběr vedl. 

Roudnice - Most-Souš 2:0 (1:0). Branky: Pačes, Hlaváček.

Roudnice: Tyller - Hlaváček, Arazim, Štefl, Rosenkranc - Murdych, Svoboda - Macháček, Vondráček, Poráč - Pačes (hokejově střídal: Krejza).

Kategorie U14

"Potřebovali jsme se odrazit, prolomit tu naši mizernou sérii. To se nám konečně povedlo. Opadl z nás pravděpodobně stres zvaný "soutěž" a hráli jsme absolutně uvolněně. Byli jsme fantastičtí. Fungovaly nám principy, které chceme a trénujeme. Velmi odvážná hra ve vysokém tempu a na hraně rizika nám velmi pomáhala překonávat první linii soupeře. Mám velkou radost, že jsme se za soupeře dostávali dobrou kombinací častokrát i na jeden dotek. Skvěle nám pracovala obě křídla, dobrá spolupráce probíhala i ve středu hřiště. Ještě bych si přál, abychom více otáčeli hru a nehrnuli se rovnou do předfinální, nebo finální fáze, když na to není zrovna prostor. Prostě víc držet míč. Ale to přijde věkem, je to přirozené. Mám z tohoto výkonu kluků velkou radost a jsem rád, že jsme všem ukázali, co v nás skutečně je. Děkujeme Mostu za oba skvělé zápasy a těšíme se na jarní odvety," dodal roudnický trenér Dominik Majer. 

Roudnice - Most-Souš 10:2 (4:1). Branky: Hrbáček 2, Gruncl 2, Král 2, Tóth, Kühnel, Lasch, Kostelník.

Roudnice: Materna - Husák, Arazim, Lasch, Krejza - Krása, Hrbáček, Kühnel - Gruncl, Tóth, Kostelník (hokejově střídali: Rous, Kýček, Krajník, Král).

 
Aktuální články
Béčko s Dobkovicemi, dorost s Bílinou

Mistrovský fotbalový podzim pro celky z Roudnicka o víkendu končí. Jako poslední se o body do tabulek utkají se svými soupeři muži SK...

 
Historie se opakovala, znovu jim dali šestku.

Fotbalistům SK Roudnice přisoudil los I. A třídy na závěr mistrovského podzimu domácí duel s SK Ervěnice - Jirkov. A stejně jako před...

 
Miniturnaj roudnické přípravky U11

Fotbalová přípravka SK Roudnice nad Labem U11 si k miniturnaji pozvala na domácí umělku tři soupeře - německé Drážďany, SK Kladno a...

 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Nejlepším hráčem byl Hlaváček
 
Tempu Tempa nestačili
 
Patnáctka má cenný bod
 
Rezerva rozhodla po změně stran
 
Roudnici skolili Matyáš, Maliňák a Myšák
 
Víkendový program týmů z Roudnice
 
Zápasy
Muži A | neděle 20.11.2022, 13:30
SK Roudnice nad Labem - SK Ervěnice - Jirkov
6:0 (3:0)
 
Muži B | neděle 13.11.2022, 14:00
SK Roudnice nad Labem B - FK Česká Kamenice
4:1 (1:1)
 
Muži B | sobota 04.03.2023, 13:30
SK Liběšice - SK Roudnice nad Labem B
 
Starší žáci A | neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS