Dorost U19 rozhodl v závěru, U17 nadějný start v body neproměnil

07.10.2017 | sk

V domácích divizních dulech sk. B se proti FK Ústí B bodů dočkal jen starší výběr SK Roudnice. Mladší sice rychle vedl, ale z vítězství se radoval soupeř.

Divize U19

SK Roudnice - FK Ústí B 4:1 (2:1). Branky: 1. Řehák, 32. Aubrecht, 88. Hádek, 90. Grégr - 28. vlastní.

Domácí zahájili skvěle, napadání se vyplatilo už v první minutě Řehákovi. Ústí sice ve 28. minutě srovnalo, ale rychlá odpověď Aubrechta zajistila Roudnici poločasové vedení. Ve druhé části byli aktivnější hosté, ale Čížka se jim překonat nepodařilo. Navíc pykali za žluté karty. O výhře rozhodli domácí v závěru, nejprve po brejku předložil Aubrecht míč před prázdnou Hádkovi a poté z dalšího nájezdu prostřelil Možného Grégr.

Roudnice: Čížek - Málek, Husák, Pivoňka (46. Pokorný), Barcal - Honzajk (46. Hádek), Hyťha (28. Máša), Grégr, Aubrecht - Černý, Řehák.

Divize U17

SK Roudnice - FK Ústí B 4:6 (2:3). Branky: 1. a 13. Pospíchal, 6. Turan, 62. vlastní - 10., 27., 34. a 56. Fuč, 28. Panocha, 74. Šupík.

Když v šesté minutě vedla Roudnice 2:0, zdálo se, že body zůstanou doma. Jenže Ústí mělo střelecky disponovaného Fuče. Ten stihl už do poločasu hattrick a po změně stran se trefil počtvrté.

Roudnice: Skokan - Vlček, Kulas, Hakl, Šebek, Pospíchal (68. Kaska), Zelenka (50. Černý), Kutzler (33. Chvojka), Turan, Martínek, Němec (60. Beran).

Konec podzimní části dorosteneckým výběrům SK Roudnice nevyšel

Poslední podzimní utkání dorosteneckým výběrům SK Roudnice nad Labem nevyšla. V derby s VOŠ a SOŠ Roudnice nezískaly ani jeden bod.

Dorostenci si to rozdají o krále Roudnice

Dorostenecké týmy Sportovního klubu Roudnice a VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem se v sobotu 25. listopadu utkají v závěrečném podzimním kole...

Derby nenudilo, nabídlo osm branek

V posledním podzimním utkání získala Roudnice dva body na hřišti Bezděkova po penaltovém rozstřelu (1:3). Městské derby sledovalo 360...

Vyrovaný šlágr kola rozhodl až rozstřel

Jednou penalty pomohly, podruhé ne

Výměna nevadila, Duchcov dostal sedmičku

Góly Aubrechta rozhodly první duel, mladší dorost otočil zápas v posledních minutách