Roudnice zahájila přípravu znovu remízou

20.01.2018 | sk

Stejně jako před rokem. První přípravný duel fotbalistů SK Roudnice s německým týmem Rot Weis Alsleben skončil nerozhodně 4:4. Domácí rychle prohrávali, pak sice zápas otočili, ale poslední slovo měl německý soupeř.

Roudnice - Alsleben 4:4 (3:2). Branky: Pilař 2, Hubený, Hrebinka - Macháček 2, Hörner, Brožík.

Roudnice: Doležal - Job, Husák, Vecko, Matuszewski - Novotný, Pivoňka, Krása, Kalous - Hubený, Gažák (Hrebinka, Pilař, Řehák, Trejbal).

Po nedorozumění v obraně jako první udeřili hosté, ale Hubenému se podařilo po rozehraném rohovém kopu levačkou srovnat. A o chvíli později proměnil nájezd Pilař - 2:1. Na druhé straně dostal dost času k zakončení Brožík, ale poslední slovo měl v první půli opět Pilař. Ve druhém poločase se v roudnickém dresu prosadil už jen Hrebinka, zatímco hosté skórovali dvakrát.

"Stejný soupeř, stejná remíza. Pokud by to mělo podobný průběh jako v minulé sezóně, tedy, že jsme pak postoupili, bylo by to dobré," zhodnotil duel se smíchem jeden z domácích koučů Jiří Šmidrkal, aby už vážně dodal: "Setkali jsme se po pauze poprvé, bylo to z obou stran hodně ofenzivní, dělaly se chyby. S tím se ovšem dalo počítat, vždyť to byl první zápas."

Roudnice se rozjela až po změně stran

Výběr SK měl sice po první pětačtyřicetiminutovce jednogólovou ztrátu, nakonec ale utkání s TJ Byšice (I. B třída) dotáhl do...

Na gólové trefy se muselo čekat

Dva góly Lebdušky a jeden Hubeného rozhodly o další výhře SK Roudnice v zimní přípravě.

Parádní finále, memoriál ovládla přípravka SK

Až penaltový rozstřel musel určit vítěze fotbalového Memoriálu Stanislava Svobody a Pavla Blažka, který pro přípravky ročníku 2007...