To byla facka, Roudnice dostala osmičku

24.03.2018 | sk

Protože byl první jarní mistrovský zápas v Kostomlatech odložen, sehrála Roudnice o víkendu ještě jeden přátelský duel. V něm ale vyhořela. Dostala napráskáno od Dobroměřic. Tým z Lounska, který je společně s Ledvicemi v čele B skupiny I. A třídy, nastřílel domácím osm branek.

Hrálo se na přírodní trávě, na které se hosté pohybovali mnohem lépe. Do několika dobrých příležitostí se sice dostala i Roudnice, v koncovce ale vyhořela. To Dobroměřice byly mnohem úspěšnější.

"Soupeř byl hodně kvalitní, dával i hezké góly, ovšem my jsme mu tu vysokou výhru usnadnili svými hrubými individuálními chybami. To Dobroměřice s chutí trestaly. Nemůžeme tak lehkovážně ztrácet míče. Možná je ale ten debakl k něčemu dobrý, aspoň někteří spadnou z hrušky," dodal zklamaný kouč domácích Jiří Šmidrkal.

Roudnice - Dobroměřice 0:8 (0:4). Branky: Maliňák 3, Valta 2, Köchrt, Matyáš, Pšígrocký.

Roudnice: Doležal - Kalous, Vecko, Job, Matuszewski - Řehák, Hubený, Trejbal, Aubrecht - Gažák, Hrebinka (Jansa, Horváth, Skokan, Hlaváček, Pech).

Podřipské derby pro SK Roudnice

V pondělní dohrávce 18. kola padly všechny branky v prvním poločase, ve kterém SK Rce vedl už 2:0, ale domácí v poslední minutě...

Baník Ohníč si odvezl šestku

S takovým pohodovým vítězstvím svěřenci trenérského dua Jiří Šmidrkal - Roman Potočný ani nepočítali. Fotbalisté SK Roudnice...

Tentokrát se lépe vedlo mladšímu dorostu

Do tabulky divize B si po domácím duelu s Českou Lípou připsali body pouze mladší dorostenci z ktg. U17, starší U19 těsně podlehli.