Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Majer svěřence chválil

01.06.2020 | sk

Porci čtyř zápasů museli o víkendu zvládnout fotbalisté SK Roudnice r. 2009. V sobotu na výhru nedosáhli, ale v neděli si to vynahradili.  

Sobota

Roudnice - Meteor Praha 0:1

"Zápas s Meteorem nám ukázal, že kluci dělají skvělé pokroky. Většinu věcí, které trénujeme, jsme tam viděli. Ligovému týmu jsme opět byli více než vyrovnaným soupeřem a v několika fázích jsme ho i přehrávali. Bohužel jsme doplatili na koncovku. Soupeř nás ohrožoval jen díky individuálním chybám, které ke sportu prostě patří," zhodnotil duel domácí trenér Dominik Majer. 

Roudnice - Dukla Praha 2:5

"Utkání s Duklou bylo o něco složitější. Soupeř byl výborně připraven a podařil se mu vstup do zápasu, kde se bohužel rozhodlo. Výsledek ale moc nenasvědčuje tomu, jak to ve finále vypadalo na hřišti. Opět kluci zvládli plnit základní pokyny a stali jsme se vyrovnaným soupeřem i tady," dodal Majer.

Neděle

Roudnice - Meteor Praha 3:2 (Künhel 2, Kalaš)

"Odveta v promíchané sestavě na obou stranách vyšla tentokrát nám. V utkání jsme byli lepším týmem, ale opět nás trápila koncovka. Nicméně mám radost z kluků, kteří opět dokázali na jedničku plnit vše, co je učíme," těšilo roudnického kouče. 

Roudnice - TJ Sokol Stodůlky Praha 8:2 (Lasch 2, Aubrecht, Kýček, Král, Váňa, Kalaš, vl.)

Do utkání proti Sokolu Stodůlky vstoupili domácí výborně, od úvodní minuty bylo jasné, kdo bude řídit tempo utkání. "Znovu nám skvěle fungovala hra přes strany hřiště, také jsme konečně prolomili střeleckou smůlu a soupeři tak nedali šanci. Toto utkání beru jako klíčové celého náročného víkendu, ukázaly se nám skryté potenciály některých kluků a nominace k dalším zápasům bude více než náročná," přiznal Majer. 

 
Aktuální články
Dvanáctka se formuje do finálové podoby

Na už tradičního soupeře z poslední doby narazili ve středečním přípravném duelu fotbalisté SK Roudnice U12 (r. 2009). Trenér Dominik...

 
Čtrnáctka nestačila na Meteor

V dalším přípravném utkání podlehli fotbalisté SK Roudnice nad Labem r. 2007 Meteoru Praha 2:6. Domácí "čtrnáctka" ale podle trenéra...

 
V Křešicích skončil tým SK Roudnice druhý

Fotbalový Memoriál Petra Kořána v Křešicích ovládli hráči Dobroměřic. Roudnice obsadila druhou příčku, třetí byli domácí a...

 
Miniturnaj ročníku 2009 Pod lipou
 
Mladší i starší žáci SK Roudnice prošli testy
 
Po půli přišla smršť
 
V Roudnici se tvoří dívčí tým
 
Přes solidní výkon prohra
 
Představujeme - ročník 2006
 
Představujeme - ročník 2007
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 23.08.2020, 17:00
SK Roudnice nad Labem - Střekov
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS