Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Bulíř se trefil pětkrát

14.06.2020 | sk

Fotbalisté SK Roudnice r. 2008 (budoucí U13) odehráli další dvě přípravná utkání. Zatímco v týdnu nestačili v domácím prostředí na pražský Meteor, o víkendu si poradili s FK Neratovice / Byškovice. Soupeře z Mělnicka porazili 6:3 především díky střelecky disponovanému Bulířovi, který se trefil pětkrát.  

Proti ligovému Meteoru domácí v úvodu nestíhali. "Zaostávali jsme v rychlosti, orientaci, nestíhali jsme, protože jsme hráli hodně hluboko a nezachytávali náběhy. Těžko jsme se pak dostávali nahoru. Za deset minut jsme dostali šest gólů. Pak jsme si k tomu něco řekli, trochu se oklepali a začali konečně plnit věci, které jsme měli. Sice jsme se zvedli, jenže na otočení zápasu to nestačilo," zhodnotil duel s pražským týmem roudnický trenér Václav Srp. 

Po neděli byl přece jen veselejší. "Chtěli jsme hrát aktivně, hodně napadat, což se dařilo především jedné sedmičce. Koncovka sice nebyla nejlepší, protože jsme volili často špatná řešení, ale i tak jsme soupeře přehráli. Pochvalu zaslouží i gólmani, kteří se snažili odzadu o konstruktivní rozehrávku a po většinu utkání nám to vycházelo."

Výsledky: Roudnice - Meteor 5:9 (Rážek 2, Vondráček, Adelt, Nepovím), Roudnice - Neratovice / Byškovice 6:3 (Bulíř 5, Nepovím).

Roudnice: Osvald, Vrňák, Brabec, Poráč, Murdych, Pačes, Nepovím, Vondráček, Arazim, Hlaváček, Rážek, Jurčík, Motejl, Adelt, Štefl, Macháček, Bulíř.

 
Aktuální články
Přípravné zápasy U14 a U13

V rámci svého soustředění v Horních Počaplech sehráli mladí roudničtí fotbalisté už několik utkání. Zatím naposledy se utkali s...

 
Soustředění v Horních Počaplech

Zatímco kategorie U15 a U12 jsou aktuálně na soustředění na Mělnicku, další žákovské týmy U14 a U13 se v týdnu usadily v Horních...

 
Na soustředění mladých fotbalistů SK

Vedení SK Roudnice nad Labem navštívilo při svém "výjezdním zasedání" Starý Mlýn u Byšic, kde se připravují na novou sezonu v tomto...

 
Víkend měla dvanáctka nabitý
 
Patnáctka podlehla Motorletu
 
Po třiceti minutách výpadek
 
Dvanáctka se formuje do finálové podoby
 
Čtrnáctka nestačila na Meteor
 
V Křešicích skončil tým SK Roudnice druhý
 
Miniturnaj ročníku 2009 Pod lipou
 
Zápasy
Muži A | Sobota 07.03.2020, 15:00
FK Bílina - SK Roudnice nad Labem
3:2 (1.1)
 
Muži A | Neděle 23.08.2020, 17:00
SK Roudnice nad Labem - Střekov
 
Muži B | Neděle 27.10.2019, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - TJ Sokol Vrbice - Vetlá
9:0 (4:0)
 
Starší žáci A | Neděle 11.11.2012, 10:00
SK Roudnice nad Labem - FC Chomutov
4:1 (4:0)
 
 
RSS