Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Muži A: Okresní přebor zobrazit tabulku
 
kolo datum domácí hosté    
3. ne 23.8. SK Roudnice nad Labem TJ Viktorie Budyně nad Ohří 1:2 (1:1)
4. so 29.8. FK Polepy SK Roudnice nad Labem 0:5 (0:5)
5. ne 6.9. SK Roudnice nad Labem TJ Sokol Velké Žernoseky 2:1 (1:0)
6. so 12.9. Tělocvičná jednota Sokol Třebenice SK Roudnice nad Labem 6:2 (2:2)
2. čt 17.9. Tělovýchovná jednota Slavoj Bohušovice nad Ohří SK Roudnice nad Labem 10:2 (5:0)
7. ne 20.9. SK Roudnice nad Labem ČFK Brňany 0:1 (0:1)
8. so 26.9. Sportovní klub Dušníky SK Roudnice nad Labem 2:3 pk (1:0)
9. ne 4.10. SK Roudnice nad Labem Tělocvičná jednota Sokol Mšené Lázně 2:1 (1:1)
10. so 10.10. SK Předonín SK Roudnice nad Labem 3:0 (1:0)
11. ne 18.10. SK Roudnice nad Labem TJ Sokol Radovesice, oddíl kopané 3:2 pk (1:1)
12. so 24.10. Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky SK Roudnice nad Labem 8:0 (3:0)
1. st 28.10. SK Roudnice nad Labem FK Trávčice 3:0 (2:0)
13. ne 1.11. SK Roudnice nad Labem Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky 0:2 (0:1)
14. ne 8.11. SK Roudnice nad Labem Tělovýchovná jednota Chemička Dobříň 4:0 (2:0)
15. so 14.11. SK Libotenice SK Roudnice nad Labem 3:1 (1:0)
16. so 12.3. FK Trávčice SK Roudnice nad Labem 0:4 (0:0)
17. ne 20.3. SK Roudnice nad Labem Tělovýchovná jednota Slavoj Bohušovice nad Ohří 0:5 (0:2)
18. so 26.3. TJ Viktorie Budyně nad Ohří SK Roudnice nad Labem 2:0 (1:0)
19. ne 3.4. SK Roudnice nad Labem FK Polepy 0:3 (0:1)
20. so 9.4. TJ Sokol Velké Žernoseky SK Roudnice nad Labem 3:0 (1:0)
21. ne 17.4. SK Roudnice nad Labem Tělocvičná jednota Sokol Třebenice 6:1 (2:0)
22. so 23.4. ČFK Brňany SK Roudnice nad Labem 1:3 (0:3)
23. ne 1.5. SK Roudnice nad Labem Sportovní klub Dušníky 2:0 (2:0)
24. so 7.5. Tělocvičná jednota Sokol Mšené Lázně SK Roudnice nad Labem 2:4 (0:3)
25. ne 15.5. SK Roudnice nad Labem SK Předonín 4:1 (1:0)
26. so 21.5. TJ Sokol Radovesice, oddíl kopané SK Roudnice nad Labem 1:2 (1:1)
27. ne 29.5. SK Roudnice nad Labem Tělovýchovná jednota Dynamo Podlusky 3:1 (1:0)
28. so 4.6. Sportovní klub SOKOL Malé Žernoseky SK Roudnice nad Labem 2:0 (0:0)
29. so 11.6. Tělovýchovná jednota Chemička Dobříň SK Roudnice nad Labem 1:0 (1:0)
30. pá 17.6. SK Roudnice nad Labem SK Libotenice 1:2 (1:2)
Rozpisy zápasů
 
Aktuální články
Další mezinárodní zápas na roudnickém trávníku, Švédové porazili Dány 2:0

Po úterním duelu Česka s Dánskem (1:3) se ve středu 26. dubna na stadionu SK Roudnice nad Labem Pod lipou utkaly v dalším utkání Turnaje 4...

 
Česká šestnáctka podlehla Dánsku 1:3

Na stadionu SK Roudnice Pod lipou se v rámci Turnaje čtyř zemí utkaly fotbalové Future výběry ČR U16 a Dánska. Úspěšnější byli hosté,...

 
Na branky se čekalo do druhé půle

Favorizovaný tým SK Roudnice se v dalším duelu II. třídy gólově probral až ve druhém poločase, kdy zlomil odpor Třebenic třemi...

 
Pod lipou výběry ČR, Dánska i Švédska
 
Starší dorostenci sice uspěli, ale mladší padli
 
Žáci SK skončili na Golden City Cupu pátí
 
Pro první prohru jsme zajeli do M. Žernosek
 
Velké Žernoseky dostaly sedmičku, Lebduška dal čtyři góly
 
Konečně se zadařilo oběma
 
Hitparáda to nebyla, ale tři body jsou
 
Zápasy
Muži A | Sobota 22.04.2017, 17:00
SK Roudnice nad Labem - Tělocvičná jednota Sokol Třebenice
3:0 (0:0)
 
Muži A | Sobota 29.04.2017, 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Mšené Lázně - SK Roudnice nad Labem
 
 
RSS