Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci nestačili na Ústí

01.11.2022 | sk

Starším žákům SK Roudnice nad Labem se na domácím trávníku v 11. kole divize B nevedlo, patnáctka podlehla suverénně vedoucímu Ústí 1:3, čtrnáctka prohrála 0:4.

Divize U15

Václav Srp (trenér SK Roudnice): Proti nejlepšímu týmu soutěže jsme se chtěli vytáhnout a trošku ho potrápit. To si myslím, že se i celkem povedlo. I přes řadu absencí kluci podali bojovný výkon, nechybělo nasazení, emoce a touha získat body. Chtěli jsme hrozit z rychlých protiútoků a ze standardních situací. To se nám i dařilo a po jedné z nich jsme snižovali na 1:2 a utkání bylo otevřené do posledních minut. Na druhou stranu musím říct, že jsme druhou půlku přežili řadu šancí soupeře, kdy nás podržel brankář a nebo nám pomohla branková konstrukce. Do dalších zápasů musíme být ještě více odvážní a mít větší klid na míči. Dost nám v tomto utkání pomohli i kluci z U14 a ukázali, že mají svoji kvalitu. Děkujeme rodičům za podporu a gratulujeme soupeři k vítězství. 

SK Roudnice - FK Ústí 1:3 (0:2). Branky: Murdych - Pekař, Pospíšil, Dushkin.

Roudnice: Tyller - Poráč, Arazim, Štefl, Hlaváček - Murdych - Macháček, Vondráček, Kýček, Kunc - Kühnel (Gruncl, Krejza, Hykš, Hála).

Divize U14

Dominik Majer (trenér SK Roudnice): Vstup do prvního poločasu byl dobrý, soupeře jsme k ničemu moc nepouštěli. Nové rozestavení 4-3-3 nám celkem asi svědčí. Vzhledem k několika absencím v U15 jsme jim rádi poskytli pomoc a někteří kluci se tam skvěle prezentovali a vydali se, pravděpodobně, ze všech sil. Celou dobu jsme skvěle plnili taktické pokyny, správně se posouvali. Také se nám dařil přechod do útoku, ale bohužel nahoře se nám nedařilo. Pořád nás trápí práce hráčů bez míče - náběh, seběh atd. Po brance, dle mého z ofsajdu, jsme první polovinu prohráli 0:1. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit stejně, udělali jsme změnu a doufali, že budeme nehoře nebezpečnější. Bohužel jsme ale ani ne po 10 minutách darovali soupeři penaltu a pak už jsme ten zápas nechytli. A je potřeba říct, že Ústí bylo rozhodně hratelné. Ale nic jsme si ani nevytvořili. Soupeř byl aktivnější, my jsme se zase vytratili. Já o tom mluvím pořád, naši kluci jsou skvělí fotbalisti, ale v hlavě to zatím nezvládáme. Chybí mi tam zápal, chuť se porvat a nechat na hřišti úplně všechno. Vytratil se nám týmový duch a na nás trenérech je rozklíčit co se stalo a vše napravit, než bude pozdě.

SK Roudnice - FK Ústí 0:4 (0:1). Branky: Bartuška, Zahálka, Doležal, Maška.

Roudnice: Materna - Husák, Lasch, Pichl, Krejza - Krása, Buk, Hrbáček - Kostelník, Toth, Gruncl (Hála, Krajník, Nepovím, Král, Gruncl).

 
Zápasy
Muži A | sobota 18.11.2023, 13:30
SK Ervěnice - Jirkov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (1:1)
 
Muži A | sobota 09.03.2024, 14:30
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | neděle 19.11.2023, 13:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Chuderov
1:3 (1:1)
 
Muži B | neděle 10.03.2024, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Schoeller Křešice
 
Aktuální články
Rezerva si v další přípravě zastřílela

V dalším přípravném utkání porazili fotbalisté SK Roudnice nad Labem B účastníka okresního přeboru ze Mšeného - lázní vysoko 9:1. V...

 
Béčko přivítá Mšené - lázně

O víkendu se z celků dospělých SK Roudnice nad Labem představí na domácí umělce fotbalisté rezervy. Ti přivítají v sobotu 17. února...

 
Roudničtí vyloupili i Sapu

Ani netradiční den výkopu a čas utkání futsalisty SK Roudnice nad Labem nezastavil. Ti porazili pražskou Sapu 7:2, v novém roce vyhráli...

 
V souboji B týmů úspěšnější Roudnice
 
Hoznédl: Nehráli jsme druhé housle
 
Áčko s Brnou až od 17 hodin
 
Mrázek: Vyzkoušeli jsme i bavendo
 
Dorostu nastříleli pět branek
 
Hoznédl: Už to mělo parametry
 
Áčko i béčko doma
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS