Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Úspěšné přáteláky U15 a U14

21.11.2022 | sk

Ani po skončení podzimní části mistrovských soutěží mládežnické týmy SK Roudnice nad Labem nezahálejí. Patnáctky a čtrnáctky si k přípravným duelům pozvaly výběry FK Baník Most - Souš. 

Kategorie U15 

"V soutěži jsme v Mostě zaváhali a prohráli 1:0, proto jsme jim chtěli porážku oplatit. Vstup do zápasu byl výborný, nám se skvěle dařil přechod do útoku, byli jsme aktivní a bylo nás všude plno. Musím vyzdvihnout, jakým způsobem jsme překonávali soupeře - skvěle jsme vyskakovali do meziprostorů, sklepávali a mnohdy kombinovali na jeden dotek. Také mě moc těšila zodpovědnost hráčů v obranné činnosti. Soupeřova obrana měla velký problém pochytat naše přechody. Na můj vkus jsme se moc nedostávali do vyložených příležitostí, málo jsme zakončovali, ale i tak jsme první poločas vyhráli po nádherném gólu 1:0. Před druhým jsem kluky nabádal, ať nepoleví a pokračují ve vysokém tempu. Bohužel se nám to nedařilo. Začali jsme ztrácet tempo, zbavovali jsme se míčů a chyběla nám odvaha. Hrozili jsme jen z protiútoků a naštěstí se jeden z nich vydařil a pár minut před koncem jsme přidali druhou branku. Za první poločas si chlapci rozhodně zaslouží kredit, byli fantastičtí! Domluvili jsme se, že na druhý nebudeme myslet, ale musíme si z něho vzít ponaučení," dodal Dominik Majer, který roudnický výběr vedl. 

Roudnice - Most-Souš 2:0 (1:0). Branky: Pačes, Hlaváček.

Roudnice: Tyller - Hlaváček, Arazim, Štefl, Rosenkranc - Murdych, Svoboda - Macháček, Vondráček, Poráč - Pačes (hokejově střídal: Krejza).

Kategorie U14

"Potřebovali jsme se odrazit, prolomit tu naši mizernou sérii. To se nám konečně povedlo. Opadl z nás pravděpodobně stres zvaný "soutěž" a hráli jsme absolutně uvolněně. Byli jsme fantastičtí. Fungovaly nám principy, které chceme a trénujeme. Velmi odvážná hra ve vysokém tempu a na hraně rizika nám velmi pomáhala překonávat první linii soupeře. Mám velkou radost, že jsme se za soupeře dostávali dobrou kombinací častokrát i na jeden dotek. Skvěle nám pracovala obě křídla, dobrá spolupráce probíhala i ve středu hřiště. Ještě bych si přál, abychom více otáčeli hru a nehrnuli se rovnou do předfinální, nebo finální fáze, když na to není zrovna prostor. Prostě víc držet míč. Ale to přijde věkem, je to přirozené. Mám z tohoto výkonu kluků velkou radost a jsem rád, že jsme všem ukázali, co v nás skutečně je. Děkujeme Mostu za oba skvělé zápasy a těšíme se na jarní odvety," dodal roudnický trenér Dominik Majer. 

Roudnice - Most-Souš 10:2 (4:1). Branky: Hrbáček 2, Gruncl 2, Král 2, Tóth, Kühnel, Lasch, Kostelník.

Roudnice: Materna - Husák, Arazim, Lasch, Krejza - Krása, Hrbáček, Kühnel - Gruncl, Tóth, Kostelník (hokejově střídali: Rous, Kýček, Krajník, Král).

 
Zápasy
Muži A | sobota 18.11.2023, 13:30
SK Ervěnice - Jirkov - SK Roudnice nad Labem
4:2 (1:1)
 
Muži A | sobota 09.03.2024, 14:30
TJ Mojžíř - SK Roudnice nad Labem
 
Muži B | neděle 19.11.2023, 13:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Chuderov
1:3 (1:1)
 
Muži B | neděle 10.03.2024, 14:30
SK Roudnice nad Labem B - FK Schoeller Křešice
 
Aktuální články
Rezerva si v další přípravě zastřílela

V dalším přípravném utkání porazili fotbalisté SK Roudnice nad Labem B účastníka okresního přeboru ze Mšeného - lázní vysoko 9:1. V...

 
Béčko přivítá Mšené - lázně

O víkendu se z celků dospělých SK Roudnice nad Labem představí na domácí umělce fotbalisté rezervy. Ti přivítají v sobotu 17. února...

 
Roudničtí vyloupili i Sapu

Ani netradiční den výkopu a čas utkání futsalisty SK Roudnice nad Labem nezastavil. Ti porazili pražskou Sapu 7:2, v novém roce vyhráli...

 
V souboji B týmů úspěšnější Roudnice
 
Hoznédl: Nehráli jsme druhé housle
 
Áčko s Brnou až od 17 hodin
 
Mrázek: Vyzkoušeli jsme i bavendo
 
Dorostu nastříleli pět branek
 
Hoznédl: Už to mělo parametry
 
Áčko i béčko doma
 
 
© eSports s.r.o. & SK Roudnice nad Labem RSS